Adria 360 Unica stapelbed
Caravan€ 4400
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 4.400 |
| Exportprijs | € 4.400 |
| Afleverkosten | € 250 |
Specificaties
| Model | 360 Unica stapelbed |
| Modeljaar | 1996 |
| Bouwjaar | 1996 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 1996-09-26 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 5.23 m |
| Breedte | 2.07 m |
| Opbouw lengte | 3.6 m |
| Leeggewicht | 664 kg |
| Max. gewicht | 1000 kg |
| Laadvermogen | 336 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Koelkast
- Combi Horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Luifel
MULTIMEDIA
- Televisie
EXTRA
- Fietsrek achterop
- Voortent
- Reservewiel
Interieurindeling
Slapen
- Stapelbed
- Vast bed
Keuken
- Midden keuken
Omschrijving
Mooie kleine gepimpte caravan met vast 2 pers bed en een stapelbed
compleet met voortent en luifel
De banden zijn van 2021
Incl. Porta potti (zie foto)
Extra informatie
Optie:
- Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1