HOBBY excellent 460 LU Mover, voortent, luifel
Caravan| Vraagprijs | € 16.950 |
| Type / uitvoering | Excellent 460 LU |
| Bouwjaar | 2012 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.61 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Leeggewicht | 1145 kg |
| Max. gewicht | 1350 kg |
| Laadvermogen | 205 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Ringverwarming
- Vriesvak
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Wateraansluiting (vast)
- Dakluik
- TV beugel
- Televisie
- acculader
- accu
- Dakluifel
- Disselafdekking
- Fietsenrek voorop
- Fietsrek achterop
- Voortent
- Watertank (los)
- Mover
- Enkele bedden
- Rondzit
- Midden keuken
- Midden badkamer
Nette caravan met enkele bedden
Caravan wordt geleverd incl. Enduro mover, Voortent, Luifel, fietsenrek voorop en achterop
van 1ste eigenaar caravan is gebouwd in 2011 en nieuw verkocht in 2012
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |