Knaus sudwind 450 TU 2004 Mover, voortent
Caravan€ 7490
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 7.490 |
Specificaties
| Type / uitvoering | Sudwind 450 FU |
| Bouwjaar | 2004 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.74 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Leeggewicht | 1010 kg |
| Max. gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 490 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Ringverwarming
- Vriesvak
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Wateraansluiting (vast)
- Dakluik
OVERIGE
- acculader
- Hageldeukjes dak
EXTRA
- accu
- Voortent
- Watertank (vast)
- Mover
- Reservewiel
Interieurindeling
Zitten
- Rondzit
- Standaard zit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Midden badkamer
Omschrijving
Nette Knaus caravan met 2 zitgroepen wat om te bouwen na een vast bed
Caravan wordt geleverd incl Hypercamp volautomatische mover, Walker voortent, extra serviceluik totaal 2, reservewiel, wieldoppen, hordeur
Laatste onderhoudsbeurt 2025
Caravan heeft zeer lichte hageldeukjes op het dak
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1