CHATEAU calista 450 airco, voortent
Caravan| Vraagprijs | € 7.250 |
| Model | calista 450 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.57 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Leeggewicht | 995 kg |
| Max. gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 305 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
- Airco
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Ringverwarming
- Vriesvak
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Voortent
- Lengte bed
- Vast bed
- Rondzit
- Midden keuken
- Hoek badkamer
Leuke 4 persoons caravan met Isabella voortent van 3 jaar oud, Webasto airco, 2 serviceluiken, boiler, hordeur, heki dakluik bedsprei en vouwwand bij het vaste bed.
Banden 2025
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |