ADRIA 432PX
Caravan€ 6495
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 6.495 |
| Afleverkosten | € 395 |
Specificaties
| Model | 5204 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 5.95 m |
| Breedte | 2.29 m |
| Omloopmaat | 8.75 m |
| Leeggewicht | 830 kg |
| Max. gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 470 kg |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bed 1 (L x B) | 1,90 x 1,40 |
| Bed 2 (L x B) | 1.89 x 1.01 |
Accessoires
INTERIEUR
- Douche
- Toilet
- Koelkast
- Combicassettes
- Combi horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Vriesvak
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Stabilisator
- Dakluik
EXTRA
- Fietsenrek voorop
Interieurindeling
Slapen
- Dwarsbed
- Vast bed
Zitten
- Treinzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Midden badkamer
Omschrijving
Caravan wordt geleverd incl. Fietsendrager voorop, vouwwand bij vast bed, kattenstaarten en universele dakluifel
Banden 2024
Zonder inruil €6495 met inruil €6995
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1